Kurumumuz Bünyesinde Stajyer Alınacaktır

12 Aralık 2022

BAŞVUR
Kurumumuz Bünyesinde Video Editörü, Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanları Alınacaktır

6 Aralık 2022

BAŞVUR
DUYURULAR
İş İlanı

Video Editörü, Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanları Arıyoruz

Ankara’da yerleşik kurumumuz bünyesinde, Youtube'a içerik üretme ve özellikle video yükleme konusunda tecrübe sahibi, Adobe Premier, Adobe After Affect ve Adobe Photoshop gibi fotoğraf ve video kurgu ve montaj programlarına hakim, çekim yapabilecek; çekilen videoların işlenmesinde gerekli prodüksiyon tecrübesine sahip personel aranmaktadır.

Tercihen iletişim fakültelerinin medya, iletişim, radyo – sinema – televizyon bölümlerinden mezun, Sosyal medya ve dijital medya trendlerini takip eden, Kamera, mikrofon ve diğer video çekimi ekipmanlarına hakim, ışık, kadraj ve kompozisyon konusunda bilgi sahibi,

Estetik bakış açısı gelişmiş, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, sorumluluk bilinci yüksek Video Çekim, Kurgu ve Montaj Uzmanı (Videographer) ile Grafikerler ve Sosyal Medya Uzmanları arıyoruz.

NOT: Bu alanda yeterli tecrübeye sahip olmayan, ancak yetiştirilmek arzusunda olan öğrenciler için ayrıca "Bursiyer" programımız da mevcuttur.

*Adayların sitemizde (staj ve kariyer sekmesinde) yer alan formu doldurarak cv@turksam.org adresine, TÜRKSAM’a (+showreel/portfolyo) iletmelerini de bekliyoruz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

Tümünü görüntüle